Kategorie

Czapka z pomponem niejedno ma imię

Może się wydawać, że czapka z pomponem to dodatek zarezerwowany dla najmłodszych. Nic bardziej mylnego. Idealna czapka na narty to właśnie taka, która posiada pompon. I co więcej – im większy tym lepszy!

Czy czapka z pomponem może być noszona na co dzień? Oczywiście, że tak! Dzięki pomponowi możemy zwrócić na siebie uwagę, wyglądać stylowo i wyróżniać się swoim indywidualnym stylem.

Czapka narciarska

Ze względu na bezpieczeństwo, większość narciarzy i snowboardzistów podczas zjazdów okrywa swoją głowę kaskiem. Jest to absolutnie genialny trend, który podnosi wspólne bezpieczeństwo na stoku. Jednak tuż po zakończeniu szusowania warto zaskoczyć znajomych oryginalnym nakryciem głowy. I tutaj niezbędne są czapki narciarskie dopasowane do potrzeb korzystających ze stoku. Czapki narciarskie damskie to szeroka gama barw i fasonów. Panie lubią kolorowe czapki z pomponem i to nie do końca z jednym! Czapki z pomponami (tak, pomponami) to absolutny hit na stoku! A panowie? Czapki narciarskie męskie cechuje większa fantazja niż te noszone przez mężczyzn na co dzień. Na stoku panowie nabierają odwagi i nakładają czapki z pomponem w intensywnych kolorach żółtego, zieleni i niebieskiego. Czapki zimowe dla dzieci to ultra kolorowe wzory i fasony, które ogranicza tylko fantazja projektanta. Czapka z pomponem to najpopularniejszy model czapki w grupie najmłodszych. I nie ma się czemu dziwić, bo wyjazdy na narty rządzą się swoimi prawami.