Kategorie

O nas

 

Połowę dotychczasowego życia byliśmy pokłóceni z czapką. A to brzydka, a to niewygodna, a to defasonuje włosy. I tak co roku - uszy odmrożone, katar i siny nos. Drugą naszą bolączką była -300 stopniowa zima, która nie dość że nie należy do przyjemnych to jeszcze jest jakaś taka szaro-bura (ten śnieg, zawieje i zamiecie). Bez sensu.

Kolejnej zimy bez czapki moglibyśmy nie przeżyć, dlatego postanowiliśmy zafundować nam wszystkim panaceum na mrozy i deprechę jednocześnie. Kolorowe i zupełnie od czapy. Czapy odCZAPY. Dla ludzi, którzy lubią jak ich widać, mających coś ważnego do przekazania, wyjątkowych i z wyobraźnią. 

Nasze moce produkcyjne (od początku dziergamy w Polsce i tylko tu będziemy to robić) postanowiliśmy zaangażować w tworzenie czapkowej mody na nowo. Zaprojektowaliśmy trzy kategorie czapek: z przesłaniem, z pomponem i w kolorze. Każda w różnym stopniu odjechana, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dajemy też możliwość zaprojektowania własnych czapek. Z dowolnie wybranym napisem, z pomponem, bez pomponu albo z innym ciekawym wzorem. Pod jednym warunkiem – napis nie może być długości Inwokacji i nie może zawierać wulgaryzmów.

Kilka miesięcy później wprowadziliśmy do naszej oferty ubrania odCZAPY, rozpoczynając kolekcją wyjątkowych t-shirts wykonanych w 100% w Polsce.

W życiu zdarzało nam się robić wiele rzeczy. Ale dopiero teraz czujemy, że to co robimy to jest to. Takie odjechane, takie nasze. Czapy i ubrania odCZAPY.